9. 7. 2022

Tento čas jasně ukazuje, že covid je nemocí očkovaných

Od Jan Rzounek

Silnější mutace viru covid, je z velké většiny následkem aplikovaných očkování (mRNA lékem), a tím tak různorodostí mutací.

Pokud k tomu přičteme ještě oslabení očkovaného člověka, který tím tak své tělo připravil o přirozenou imunitu. Tak nám z toho vychází poměrně nebezpečná situace pro naše blízké, kteří podlehli mediální masáži a nechali se naočkovat.

Obzvlášť mě udivuje, že si někdo dovolil použít mRNA lék (vakcína je něco, co nemoc absolutně léčí), který nebyl nikdy předtím odzkoušen.

Pochopil bych, že bude použito klasické proteinové očkování proti chřipce, které na vyžádání můžeme dostávat každý rok. Ale místo toho jsme byli využiti jako pokusné myši v laboratoři.

Už toto léto se ukazuje, že epidemie se nejvíce týká lidí očkovaných. A tím se, tak potvrzují tvrzení všech odborníků, kteří byli ještě nedávno považováni za neznalce a dezinformátory.

To, co mě ale donutilo napsat tento článek, je vysoká míra nakažených lidí, kteří onemocněli na dovolené v zahraničí. A již během návratu do České republiky nezapomínají všem nařizovat, aby nosili roušky a očkovali se.

To je opravdu něco, u čeho mi zůstává rozum stát.

Tento čas jasně ukazuje, že covid je nemocí očkovaných. A nezodpovědní lidé, kteří i přes vědomí, že virus existuje – a je samotné děsí -, tak odjíždí do zahraničí a dováží nám další mutace.

Opravdu nesnáším pokrytectví. Ale v posledních třech letech jsem s ním v kontaktu každý den, a nestačím se divit kolik takových lidí existuje.

Neodsuzuji očkování. Každý ať se svým zdravím zachází podle svého nejlepšího uvážení. A pokud se někdo cítí psychicky lépe při nošení roušky, tak já osobně s tím nemám žádný problém.

Ale rozhodně mi vadí, že se někdo snaží rozhodovat o mém zdraví beze mě. A ještě k tomu o tom rozhodují lidé, kteří se chovají vlastně ze všech nejvíc nezodpovědně.

Posledním a nejkrásnějším ukazatelem celé situace, je Karlovarský festival.

Co mi ale vadí je, že se mRNA očkování snaží dostat do dětí. Že se očkuje experimentální věcí na nádražích a v nákupních centrech, bez předešlé konzultace s praktickým lékařem. Který danému člověku doporučí očkovací látku a hlavně řekne jestli je vůbec potřeba. Nebo dokonce jestli pro dotyčného není očkování nebezpečné.

Děti a zdravě žijící lidé, kteří mají přirozeně silnou imunitu, by rozhodně neměli být očkováni bez svolení lékaře.

Už jenom to, jakým způsobem a na jakých místech se do nás snaží „vakcínu“ aplikovat, je hodno zamyšlení.

Odkaz na statistiky > denní přírůstky (zdroj: iDnes)

Denní přírůstky nakažených podle stupně očkování k 9.7.2022