9. 8. 2022

Hledáme překladatele z angličtiny, plus titulkování. Abychom Vám mohli zveřejnit brutální rozhovor se Scottem Ritterem | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Odkaz na první část rozhovoru: ZDE ODKAZ

Přátelé, vím, že se moc těšíte na rozhovor se Scottem Ritterem. S Tomášem Lukavcem na tom makáme nyní ve zbývajícím čase, rozhovor je to brutální a těšíme se, až ho zveřejníme. Nicméně paní, která dosud překládala, do života vstoupily nenadálé události. Proto nyní překlad + titulkování přichází zpět do hry. Tomáš pro tyto účely pro zájemce vytvořil uzavřenou skupinu na FB, prosím, všichni zájemci o PŘEKLAD Z AJ + titulkování se tam prosím přidejte.

Za tuto týmovou pomoc a podporu, která nám umožní, abychom mohli zveřejnit náš rozhovor co nejdříve, nabízíme: poděkování v samotném videu, písemné poděkování na našich sociálních sítích s případným odkazem na vás + Tom dává své 2 libovolné programy online zdarma do výše 20 000 Kč.

Pokud máte zájem, prosím, přidejte se do této skupiny: ZDE

Jsou tam veškeré podklady a informace pro vás.

Moc děkujeme za tuhle komunitní podporu a věřím, že přineseme společně znovu názor, který v českém „zpravodajství“ znovu nenajdete.

Odkaz na příspěvek na Facebooku: Jindřich Rajchl