9. 8. 2022

Long covid útočí! Nebo se vrátíme ke zdravému rozumu? | Tomáš Nielsen

Od Jan Rzounek

Začal srpen a je to zpět – stejní “odborníci”, stejné nepotvrzené (či vyvrácené) hypotézy, stejní novináři.

Zeptali se někdy, kolik lidí s tím “long covidem” je očkováno (a co je skutečným původcem obtíží) či jak se tyto obtíže liší od jiných onemocnění? A kolik z pacientů skutečně bylo nemocných (nebo počítáme všechny pozitivně testované?)?

Zeptal se nějaký novinář, když tedy očkování snižuje riziko hospitalizace, vážného průběhu nebo úmrtí, kolik z těch očkovaných prošlo nákazou (a pomohla jim tedy přirozená imunita)? A jak zpětně zjistím, jsem-li očkován, že bych měl jiný průběh, kdybych nebyl?

Co kdybychom se vrátili ke zdravému rozumu a začali po vládě chtít, aby se neskrývala za pseudotématy a začala se konečně zabývat skutečně zásadními problémy, jako je likvidační inflace, energetická krize, ohrožení svrchovanosti v rámci EU nebo omezování ochrany soukromí, svobody slova a lidských práv jako celku?

Těch pár (stovek) milionů za likvidaci nepoužitých vakcín už nějak uneseme. Určitě lépe, než nákup nových, respirátory ve školách a školkách, zákazy návštěv v domovech důchodců a další zvěrstva.

Odkaz na příspěvek na Facebook: Tomáš Nielsen