10. 8. 2022

Petr Fiala z 22 zemí nejhorší, vakcinování dětí od 5 let, BIS proti lidem, Senát potřebuje opravdové rváče, dezoláti | zápisník č.1: Jana Zwyrtek Hamplová

Od Jan Rzounek

Myšlenky, které Jana Zwyrtek Hamplová zapsala na svůj Facebookový profil v průběhu času.

Průzkum společnosti Morning Consult: Z 22 zemí a jejich lídrů je Petr Fiala nejhorší. Plných 80 % dotázaných si myslí, že Česko nesměřuje správným směrem.

PS: Patřím mezi ně.


V neklidné Keni prý kvůli úplatkům docházejí bankovky.Už chápu, proč někteří naši politikové tak moc prosazují pouze bezhotovostní styk.


Česká vakcinologická společnost dětem od 5 let DOPORUČUJE (!) bez odborného podložení (!) tři dávky očkování, v Dánsku s očkováním dětí končí. Hrozné je, že to u nás nepřijde nikomu divné – jakoby nešlo o zdraví dětí.


Zdražení energií je nelidské a pomoc státu absolutně nedostačující. Za této situace přijít s tím, že BIS bude chránit pověst státu stíháním kritiky jejich představitelů, to je akt čirého zoufalství a strachu z vlastních občanů.


Einstein: „Co nejvíce obdivuji na vašem umění, je vaše univerzálnost. Neřekneš ani slovo, přesto ti svět rozumí!“ Chaplin: „Pravda. Ale tvá sláva je ještě větší! Celý svět tě obdivuje, i když nerozumí ani slovu z toho, co říkáš.“


“Jedná se o slizniční infekci a my očkujeme do svalu. Už v roce 2020 jsme publikovali, že právě u tohoto typu infekcí vakcíny do svalu nemohou mít efekt, který byl všemi slibován… Nepomůže ani opakované očkování”. Imunolog Vojtěch Thon


Tato doba je náročná, plná zkoušek, ohrožení…A to chce určitý typ lidí do první linie. Je jistě mnoho solidních kandidátů do Senátu, ale… Ta křesla budou chtít skutečně odvážné “rváče”. Za Česko, právo a zdravý rozum. Ne řeči, ale činy. Ihned.


“Čeština je jazyk vtipný: Dezinformátor, dezolát, antiwaxer a proruský troll = člověk, jenž říká pravdu, kterou politici a média nechtějí slyšet”. Miroslav Macek


? Měli jsme a máme pravdu! ?POTVRZENO OKRESNÍM SOUDEM KARVINÁ: “zaměstnavatel nesmí překročit meze zákona a nařizovat vlastní protiepidemická opatření”. Více o rozsudku najdete na ProLibertate i na tomto profilu.


To, že nám ve Zdravému fóru a ProLibertate došla trpělivost s urážejícími nálepkami, které nám dávají, by mělo jejich autory včetně ministrů dost zneklidnět. Máme totiž dost dobré právníky! ?????

Odkaz na Facebookovou stránku: Jana Zwyrtek Hamplová