11. 8. 2022

VIDEO: „Pokud se nechcete nechat očkovat, je to vaše volba. Ale nemyslete si, že můžete nastoupit do letadla nebo vlaku vedle očkovaných lidí a vystavit je riziku!“ – Justin Trudeau

Od Jan Rzounek

Zasloužíte si něco lepšího, zasloužíte si vládu, která bude i nadále říkat nechejte se očkovat!

A budu upřímný. Víte stejně jako já, že je tu spousta lidí, kteří se neočkují, souhlasím s tím. Realita je taková, že je to v pořádku. Jsme v demokracii.

Ale víte co? Když se nechcete nechat očkovat, je to vaše volba. Ale nemyslete si, že můžete nastoupit do letadla nebo vlaku s očkovanými! A tím je ohrozit!

Musíme být silní v rozhodnutích, která v budoucnu přijmeme, a musíme dát lidi na první místo. Což jsme vždy dělali.

Protikladem k tyranii jsou volby. A to je přesně to, co navrhujeme, protože jsme postavili Kanaďany do popředí všeho, co jsme udělali, a víme, že to je to, co budeme dělat i nadále.

Takže vás všechny potřebuji, abyste šli dál. Musíme dál pracovat na ochraně a budování lepší společné budoucnosti, a proto potřebuji, abyste nadále zrychlovali. Potřebuji, abyste mluvili se svými sousedy a mluvili se svými přáteli. Mluvili s těmi lidmi, kteří se stále ptají zda by se měli nechat očkovat a říct jim, ano!

Že se musí nechat očkovat, abychom se chránili! Chránili naše komunity a chránili naše děti, které se ještě očkovat nemohou.

To je to, co musíme udělat!


Překlad a korektura: Jan Rzounek

Projev z 19. srpna 2021

Justin Pierre James Trudeau, je kanadský politik a od listopadu 2015 premiér Kanady, když jako lídr Liberální strany dovedl opoziční uskupení k vítězství v říjnových parlamentních volbách 2015. Je nejstarším synem bývalého kanadského ministerského předsedy Pierra Trudeaua a spisovatelky a herečky Margaret Trudeauové. Wikipedie