24. 8. 2022

Jana Černochová byla obviněna ze schvalování terorismu i v OSN | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Vypadá to tak, že partička nízkých individuí oslavujících smrt Darji Duginové, v čele s paní Černochovou, Bratříčkem a Jakubem Jandou, spadla do své vlastní jámy.

Tajemník ukrajinské bezpečnostní rady Oleksij Danilov totiž uvedl, že Duginovou zavraždila FSB, neboť kritizovala vedení invaze. Jinými slovy, Ukrajina ji popsala jako kritičku Putina a Šojgua. O radosti z její smrti nepadlo ani slovo.

Tudíž bude ona ohavná partička buď musí tvrdit, že Ukrajina lže, nebo uznat, že se tady dva dny radovala z teroristického činu spáchaného ze strany FSB na oponentku Putinova režimu. To je tak, když si fakt zle naběhnete na vidle! 🙂

P.S.: Paní Černochová už to slízla na OSN, kde byla obviněna ze schvalování terorismu (pevně doufám, že stejné obvinění si pro ni připraví i městský státní zástupce v Praze). Co je ale nejšílenější, tak se opět hájila tvrzením, že si Duginová přála vyhlazení ukrajinského národa. Což je již definitivně vyvrácená lež. Neboli jinak řečeno ministryně obrany České republiky se v oficiální komunikaci opírá o ničím nepodložený drb z twitteru.

Tahle nedovzdělaná arogantní hlupaňa dělá naší zemi neskutečnou ostudu. Už jsme díky ní celému světu jen pro smích.

Mimochodem ze všech států OSN schvalovala smrt Duginové pouze ona. Větší hanbu už si snad ani nedovedu představit.

Pojďme už ty amatéry poslat na smetiště dějin. Ať nás zase po dlouhé době reprezentují vzdělaní lidé vzbuzující u představitelů ostatních států obdiv a respekt.

Jste PRO?

Odkaz na příspěvek na Facebooku: Jindřich Rajchl