26. 8. 2022

Jiří X. Doležal, jehož mentální stav je poškozen nadměrnou konzumací marihuany, už nás zaznamenal a napsal článek o tom, jak nechápu pojem terorismus a že jsem si troufl podat oznámení na jeho “hrdinku”, která udělala ostudu celé České republice

Od Jan Rzounek

Tak pan Jiří X. Doležal, jehož mentální stav je již delší dobu nezvratně poškozen nadměrnou konzumací marihuany, už nás zaznamenal a napsal článek o tom, jak nechápu pojem terorismus a že jsem si troufl podat oznámení na jeho “hrdinku”, nedostudovanou arogantní lhářku, která udělala ostudu celé České republice svým skandálním schválením teroristického útoku na Darju Duginovou.

Pan Doležal patrně nezaregistroval, že tento hanebný útok již odsoudil papež, USA a všechny civilizované státy světa (kromě ČR) a dál si na svém ostrůvku, kde mu dělají společnost paní Černochová, Bratříček, pornoherec Jakub Janda a několik dalších vyšinutých jedinců křepčících nad smrtí mladé ženy, mele nesmysly o tom, jak jsme Putinovi zasadili velkou ránu a dokonce se neštítí napsat kolosální blábol, že Duginová byla “jedním z aktivních viníků války na Ukrajině”.

To, že Duginová měla na zahájení vojenského konfliktu zhruba stejný vliv jako já na válku v Jemenu, je myslím zcela nabíledni. Ale protože nechci, aby pan Doležal neměl po típnutí dalšího jointa co na práci, tak jsem dnes poskytl rozhovor Parlamentním listům, kde jsem přirovnal paní Černochovou k malému frackovi, jenž poté, co rozbije kamenem okno, místo omluvy začne vřískat a obviňovat všechny okolo, že za to můžou oni.

Paní Černochová při chrlení svých výmluv navíc flagrantně lže, když tvrdí, že Duginová nazvala Ukrajince podlidmi a že si přála vyhlazení celého ukrajinského národa. Ve skutečnosti Duginova nazvala ne-lidmi pouze ty, kteří páchali válečné zločiny v Mariupolu a dalších městech na východu Ukrajiny (tento názor mimochodem sdílím i já). O vyhlazení ukrajinského národa pak neřekla nikdy ani slovo.

Proto jsem paní ministryni znovu vyzval, aby svá tvrzení o výrocích Duginové buď doložila věrohodnými slovy, nebo odstoupila.

Paní Černochová udělala mezinárodní ostudu celé naší zemi.

Místo okamžité a upřímné omluvy paličatě obhajuje neobhajitelné a navíc evidentně lže ve snaze ospravedlnit své naprosto ohavné veřejné vyjádření. Takový člověk nemůže být ministrem. Nemá k výkonu tak odpovědné funkce morální kredit.

Proto opakuji svou výzvu s ještě větší naléhavostí – paní ministryně, přestaňte nám dělat ostudu a odstupte!

P.S. Můj rozhovor na Parlamentních listech vyjde ještě dnes. Tak si jej nenechte ujít.

Odkaz na příspěvek na Facebooku: Jindřich Rajchl