4. 9. 2022

Tak někomu už musí hodně “hrabat”, když využil nevinné fotografie k vytvoření neuvěřitelné dedukce. Pobavte se taky, protože bože??? | Jana Zwyrtek Hamplová

Od Jan Rzounek

Tak někomu už musí hodně “hrabat”, když využil nevinné fotografie k vytvoření neuvěřitelné dedukce. Pobavte se taky…

Protože bože???

Víte, co jsem Karlu Janečkovi v tom kraválu z pódia říkala, a proto se mu naklonila blíž k uchu? Že děkuji za obrovské dvě kytice růží, které mi s ženou poslali kurýrem za první ústavní stížnost proti nezákonným opatřením proti dětem před dvěma lety. Jako první si mého boje všimli, a napsali mi krásné poděkování, a snad stovku růží do kanceláře.

A protože jsme se vůbec POPRVÉ v životě viděli takto osobně, přišlo mi hezké mu za to poděkovat, když přišel do zákulisí pozdravit vystupující. Mne ty jejich růže totiž tehdy moc povzbudily. Pokud z tohoto “poděkování do ucha” dělá kdokoli cokoli, to už jsme to tedy dopracovali. Kdo mne zná, ví, že jsem zcela a cíleně nezávislá bytost. Ale abych se nemohla s někým, kdo slušně přijde, pozdravit, a něco mu říct, tak to opravdu sorry.

A pokud by oni vševědoucí blázni chtěli srovnání, tak s Petrem Hannigem se znám léta, a tohle je naše objetí ??. To jen pro pořádek a pro ty, kdo podobný slabikář a návod pro dospělé potřebují. Docela mne ty fantasmagorie pobavily – doufám z toho teď nevznikne fáma, že Petr Hannig pro mne píše muzikál ?.

Odkaz na Facebook: Jana Zwyrtek Hamplová