8. 9. 2022

Píší o nás v USA, Německu, Francii. Jen český mainstream nás očerňuje. A pětikoalice se nás začíná bát | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

A pak že o nás nenapíšou!

Už nás nemohou ignorovat. Bohumil Pečinka ve svém podcastu uvedl, že PRO má potenciál až 20%.

A teď musel už i Seznam uznat, že PRO má nějvětší šanci sjednotit protestní hlasy v naší zemi!

A dokonce o nás poměrně intenzivně referují i v zahraničí!

V USA, v Německu, ve Francii nebo třeba i v Argentině!

Oproti tomu na domácí scéně se rozjela očerňovací kampaň – mainstream jeden proruskou notu a vymýšlí si obvinění ze lží, které se ukázaly býti pravdou a tzv. „naše strana barikády“ zase začíná očerňovat Janu Zwyrtek Hamplovou, Tomáše Nielsena a Jirku Berana.

Vzhledem k tomu, že to jsou naprosté bláboly, tak nemá cenu jimi příliš ztrácet čas, takže pouze telegraficky.

1) ne, Janu Zwyrtek Hamplovou Karel Janeček neplatí. Neplatí ani nás. Nikdy jsme od něj nevzali ani korunu a nepodpoříme jej v prezidentských volbách

2) Jiří Beran včera na setkání s podporovateli v Ústí nad Labem: „Vakcínu jsem doporučil osobám nad 60 let s přidruženými komorbiditami před více než rokem, kdy nebyl znám jediný případ propuknutí covidu u očkované osoby. Dnes vakcínu nedoporučuji vůbec nikomu.“

3) Tomáš Nielsen a jeho 20 let staré video – jak říkal Winston Churchill – „kdo ve dvaceti není komunistou, nemá srdce. Kdo ve třiceti komunistou zůstává, nemá rozum“. Za mě tedy video pouze dokazuje, že Tomáš prostě má srdce i rozum. Mimochodem málokdo zmiňuje, PROČ se tenkrát ta akce konala. Byl to protest proti bombardování Srbska ze strany NATO. Což je z mého pohledu největší ostuda v historii ČR. Vědět tehdy o ní, tak jsem tam byl taky.

Obecně samozřejmě dochází na to, co jsem říkal – v momentě, kdy je začneme ohrožovat, tak spustí dehonestační kampaň. A čím budeme blíže k cíli, tím to bude horší.

Takže si musí každý vybrat, zda se chce nyní zabývat 20 let starými videozáznamy či ničím nepodloženými spekulacemi o propojení s miliardáři (už jsem slyšel i takovou blbost, že jsem spojený s Babišem), nebo bojem za zachránu naší země.

Pokud se nyní snaží očerňovat kohokoliv z „naší strany“, tak je třeba se zeptat na jeho motivaci – o co mu skutečně jde. Jestli o lidi v této zemi nebo o vlastní ego.

Věřte mi, že i já mám určité výhrady k některým lidem, kteří momentálně bojují za budoucnost České republiky – ale odmítám je kdekoliv a jakkoliv publikovat. Jde mi pouze o to, abychom zachránili budoucnost naší krásné země. O nic jiného. Neboť kádrovat hasiče, když vám hoří dům, může pouze šílenec.

Proto já za sebe nebudu útočit na nikoho jiného než na strany vládní koalice, které záměrně ničí svou vlastní zemi a miliony lidských životů našich spoluobčanů. Jestli někdo, kdo chce přidat v tomto boji ke mně, trhal před 20 lety mouchám křidélka nebo ukradl v samoobsluze lízátko, mě skutečně nezajímá.

Znovu opakuji, že přijdou ještě daleko tvrdší útoky a kdo odpadne už nyní, tak by odpadl v budoucnu stejně.

Pokud kráčíte po prašné, trnité a hrbolaté cestě k cíli, jenž leží mnoho kilometrů před vámi, a budete se zastavovat u každého kamínku, o který zakopnete a pochybovat, jestli vůbec má cenu pokračovat, pak k cíli nikdy nedojdete.

Našimi hlavními oponenty jsou Fiala a strany pětikoalice.

Já se hodlám soustředit na boj proti nim, nikoliv na rozdmíšky v našich vlastních řadách.

Vás žádám o totéž.

Blížíme se k cíli. Vědí to oni, víme to i my. Zastavit už nás může jen to, že se rozhádáme zničíme sami navzájem. Podobně jako se to stalo husitům u Lipan.

Já za sebe udělám vše PRO to, aby se tak nestalo. Miluju tuhle zemi a vážím si lidí, kteří v ní žijí. Vše ostatní je podružné.

Přijďte 11.9. ve 14.00 podpořit lidi, kteří se tady za nás za všechny už déle než dva roky nezištně bijí. Přijďte udělat další krok na cestě za naší metou – svobodnou, prosperující, bezpečnou a suverénní Českou republikou!

Moc vám za to všem děkuju!

Odkaz na Facebook: Jindřich Rajchl