14. 9. 2022

Kariérní alkoholik Miroslav Kalousek po zastropování cen elektřiny a plynu (což je placebo efekt) prohlásil, že 28. září půjdou protestovat pouze proruští trollové | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Tak pokud ještě někdo pochyboval, zda má 28.9.22 dorazit na Václavské náměstí, tak teď už myslím váhat nebude.

Hned včera, kdy vláda oznámila zastropování cen elektřiny a plynu (což přirovnávám k situaci, kdy řezník vede býka na porážku, býk to pozná a začne se cukat a snaží se vytrhnout a utéct, tak mu řezník píchne zklidňovačku, aby se tolik necukal a poslušně pokračoval v cestě na jatka), tak jsem hned napsal článek na Parlamentní listy (článek zde na stránkách > ODKAZ), kde jsem uvedl, že bude tento krok zneužit k prohlášení, že „poté, co vláda přišla s řešením krize půjdou protestovat už jen proruští trollové“. Splnilo se to ještě tentýž den večer.

A k tomuto argumentačnímu faulu se nesnížil nikdo jiný, než kariérní alkoholik a člověk, jenž naši zem poškodil tak, jak málokdo jiný, guru TOP 09 a autor myšlenky koalice SPOLU, Miroslav Kalousek.

Jsem pevně přesvědčen, že po jeho ignorantském a urážlivém prohlášení vůči našim spoluobčanům, kteří demonstrovali na Václavském náměstí, či nás podporovali u svých monitorů, máme o extra motivaci postaráno.

Pojďme panu Kalouskovi vyslat jasný vzkaz, že je jako obvykle zcela mimo realitu. Že v naší zemi nikdo za Putina a za Rusko nedemonstruje. Že na ta náměstí chodíme pouze proto, že nám vládne banda neschopných lhářů a proto, že milujeme naši zem a nechceme ji předat svým dětem v naprosto zdecimovaném stavu.

Věřte mi, že já za sebe to panu Kalouskovi vzkážu velmi jasně, adresně a z plných plic. Aby nás tady kádroval člověk, jenž by v normální společnosti mohl chodit jedině kanály, tak to si opravdu říká o velmi ostrou reakci. A já vám garantuji, že ji ode mě pan Kalousek dočká.

18.9.22 ve 14.00 Plzeň

28.9.22 ve 14.00 Václavák

Odkaz na Facebook: Jindřich Rajchl