29. 9. 2022

Prohráli jste. Víme to my a víte to i vy. Čím dál tím víc lidí už vidí Vaši pravou tvář – tvář lhářů, manipulátorů a loutek řízených nadnárodními korporacemi | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Kavárna a zrádci z 5K panikaří!

Poté, co si kolaboranti a zrádci našeho národa Kalousek, Rakušan, Šafr, Etzler a další mysleli, že svým lživým obviněním z proruské orientace odradí občany naší země od účasti na dalších demonstracích, museli včera utrpět pořádný šok, když dostali tu nejpádnější odpověď od lidí, kteří dorazili nejen do Prahy, ale i do dalších měst ještě ve větším počtu, než 3.9..

Evidentně je to naprosto vylekalo a začali se předhánět v chrlení dalších lží a dokonce ve výzvách, aby vláda proti demonstrantům zasáhla.

A já jim vzkazuji – pojďte si to zkusit!

Už nás nezastavíte. I kdybyste zničili mě (a že se o to snažíte), tak je tu mnoho dalších skvělých bojovníků, kteří jsou připraveni mě nahradit.

Prohráli jste. Víme to my a víte to i vy. Čím dál tím víc lidí už vidí Vaši pravou tvář – tvář lhářů, manipulátorů a loutek řízených nadnárodními korporacemi.

Nechceme Fialovu drahotu, nechcem eurounijní energetickou katastrofu a odmítáme vaše vtahování naší země do války s jadernou velmocí.

Chceme suverénní Českou republiku a vládu prosazující naše národní zájmy.

Chceme potrestat zloděje a lháře.

Chceme prosperitu a bezpečnost.

Chceme pro naši zemi mír.

A toho všeho také společně dosáhneme.

Odkaz: Jindřich Rajchl