11. 10. 2022

Radši ty peníze dejte sklárnám, mlékárnám a restauracím, které nyní kvůli vaší neschopnosti krachují jedna za druhou | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Tak pan Čtvrtníček se očkuje pro klid duše.

A já bláhový hlupák si myslel, že se člověk očkuje proto, aby se nenakazil nemocí, proti které je očkován. Inu, to je už asi ta nová kampaň za těch 24 milionů, co má nás neočkované přesvědčit, že se můžeme „naočkovat se ctí.“

Tak já bych vám, drazí soudruzi, včetně nově nakoupené posily pana Čtvrtníčka, rád odpověděl citátem naší úžasné spisovatelky Boženy Němcové:

„Kdo sám čest nemá, jinému ji nedá.“

Vy jste svou čest už dávno prodali globalistickým korporacím. Víme to my a víte to i vy. Tak na nás nehrajte, že vám na nás záleží. A přestaňte laskavě vyhazovat naše společné peníze z okna. Ať už těch 900 milionů, které Pfizeru každý měsíc posíláte za dózy, které následně musíte za další miliony kvalifikovaně likvidovat, nebo ty další desítky milionů, kterými se snažíte všemi možnými marketingovými fígly přesvědčit ty, kteří se již definitivně svobodně rozhodli, že se prostě nenaočkují.

Ani kdybyste se stavěli na hlavu, soudruzi.

Radši ty peníze dejte sklárnám, mlékárnám a restauracím, které nyní kvůli vaší neschopnosti krachují jedna za druhou. Tam by byly aspoň něco platné.

Ale úplně nejlíp byste udělali, kdybyste se už konečně sebrali, přestali ruinovat tuhle nádhernou zem a odtáhli natrvalo někam do teplých krajin. To byste mi poprvé za ten skoro rok – v němž jste stihli zdevastovat odvětví, která nezlikvidovali ani komunisti za 40 let -, udělali neskutečnou radost.

Fakt.

Zdroj: Jindřich Rajchl