19. 10. 2022

Miliony lidí zde byli protiprávně segregovány bez dat a reálného důvodu. Byli vyloučeni z normálního života a omezováni na právech a svobodě včetně zaměstnání | Miroslav Havrda

Od Jan Rzounek

Paní senátorka Hamplová mi mluví z duše. Covid pasy byl podvod. Očkování z důvodů, aby jste nenakazili svoje prarodiče byl podvod. Segregace neočkovaných byl podvod…, nebo trestný čin? Mají tito lidé nárok na odškodnění? Nemají proto naši demokraté (Spolu a PirStan) a populisté (ANO) trochu černé svědomí, že se prostřednictvím zejména ČT a ČRo snaží s podporou BIS a dalších zaplacených trolů a psychopatů dehonestovat naši statečnou senátorku? Docela dobře to do sebe zapadá, nemyslíte?

Senátorka Jana Zvyrtek Hamplová sděluje: Schází mi veřejná omluva bezdůvodně šikanovaným lidem a údajným dezinformátorům.

Před evropskými poslanci vystoupila šéfka divize pro vyspělé mezinárodní trhy Pfizeru Janine Smallová, která mj. potvrdila, že vakcíny nikdy nebyly testovány na omezení přenosu nemoci.

Kde jsou palcové titulky, že tzv. dezinformátoři měli pravdu? Kde je vyvození odpovědnosti proti těm, kteří bez uzardění naopak lhali a nadále lžou? Jedná se totiž o zcela klíčové přiznání jasného faktu, jak jakékoli selektování obyvatel na očkované a neočkované bylo a je absolutně nesmyslné, protože bylo bezdůvodné.

Miliony lidí zde byli protiprávně segregovány bez dat a reálného důvodu. Byli vyloučeni z normálního života a omezováni na právech a svobodě včetně zaměstnání.

Schází mi omluva za dehonestující výroky vůči tzv. dezinformátorům, protože karta se zcela obrátila – byli to oni, kdo měli a mají pravdu.

Zkrátka to vše, co se dělo a děje kolem vakcín, je založeno na lži, neprokázaných tvrzeních, a zcela mimo pozornost zůstává mapování nežádoucích účinků jejich plošné aplikace.

Vše, co se dělo kolem vakcinace, by mělo být celosvětově prošetřeno a zveřejněno. I naše Česká republika by to měla důsledně požadovat. Zejména po zmíněném vystoupení zástupkyně firmy Pfizer.

A my? Ještě platíme firmě de facto reklamu a odebíráme a aplikujeme vakcíny bez znalosti jejich fakticky prokázaných účinků a jasné poptávky.

Měli bychom se nad danou situací se vší vážností zamyslet – jde přece o zdraví lidí.

Zdroj: Miroslav Havrda