19. 10. 2022

Schází mi veřejná omluva bezdůvodně šikanovaným lidem a údajným dezinformátorům | Jana Zwyrtek Hamplová

Od Jan Rzounek

Před evropskými poslanci vystoupila šéfka divize pro vyspělé mezinárodní trhy Pfizeru Janine Smallová, která mj. potvrdila, že vakcíny nikdy nebyly testovány na omezení přenosu nemoci.

Kde jsou palcové titulky, že tzv. dezinformátoři měli pravdu? Kde je vyvození odpovědnosti proti těm, kteří bez uzardění naopak lhali a nadále lžou?

Jedná se totiž o zcela klíčové přiznání jasného faktu, jak jakékoli selektování obyvatel na očkované a neočkované bylo a je absolutně nesmyslné, protože bylo bezdůvodné. Miliony lidí zde byly protiprávně segregovány bez dat, odůvodnění a reálného důvodu, lidé byli vyloučeni z normálního života a omezováni na právech a svobodě včetně zaměstnání a podnikání. Schází mi omluva za dehonestující výroky vůči tzv. dezinformátorům, protože karta se zcela obrátila – byli to oni, kdo měli a mají pravdu.

Zkrátka to vše, co se dělo a děje kolem vakcín, je založeno na lži, neprokázaných tvrzeních, a zcela mimo pozornost zůstává mapování nežádoucích účinků jejich plošné aplikace. Vše, co se dělo kolem vakcinace, by mělo být celosvětově prošetřeno a zveřejněno.

I naše Česká republika by to měla na všech platformách důsledně požadovat. Zejména po zmíněném vystoupení zástupkyně firmy Pfizer. A my děláme co? Ještě platíme firmě de facto reklamu a odebíráme a aplikujeme vakcíny bez znalosti jejich fakticky prokázaných účinků a jasné množstevní poptávky – spíše tu poptávku stát vytváří a nátlakem vytvářel.

Měli bychom se nad danou situací se vší vážností zamyslet – jde přece o zdraví lidí, a konec konců také o ohromné peníze.

Zdroj: Jana Zwyrtek Hamplová