28. 10. 2022

Vít Rakušan opět útočí na lidi, kteří se dnes chtějí sejít kvůli nesmyslným vládním rozhodnutím, které nás ženou do chudoby | Jan Rzounek

Od Jan Rzounek

Videopříspěvek Víta Rakušana na Facebooku:

28. říjen je pro nás asi tím vůbec nejdůležitějším svátkem. Je to výročí naší státnosti. Státnosti, kterou Masaryk založil na humanitě, založil ji na toleranci, na kulturnosti, na otevřené společnosti se svobodnými médii a hluboké úctě k demokracii. Pravé vlastenectví se totiž projevuje v tom, že máme chuť společnost spojovat. Ne ji rozdělovat. Vlastenectví se neodráží v tom, že ostatní národy nenávidíme. Naopak. Kultivujme vlastní národ. To bychom měli mít dnes před očima, to bychom měli mít v hlavách i v našich srdcích. – ODKAZ NA PŘÍSPĚVEK

Můj názor:

Takže vy strašíte lidi na základě toho, že si myslíte, že někdo jiný ty lidi straší?! A to na jeden z nejdůležitějších svátků České republiky.

A vrcholem všeho segregujete obyvatele (samozřejmě demokraticky) na ty, co to myslí s Českou republikou dobře a na ty, co to myslí s Českou republikou špatně.

Ještě byste v nějakém videu mohl vysvětlit kdo jsou ti, co to myslí s Českou republikou špatně. A hlavně jak se takový člověk projevuje.

A nepoužívejte k tomu Ukrajinu. Jednoduše řekněte kdo se v České republice chová proti zájmům naší země. Ale zůstaňte čistě v České republice. Nepoužívejte slova jako válečný stav, jako Ukrajina, jako Německo, jako Evropská unie a jiné nesmysly, které motáte dohromady abyste vystrašil a rozdělil občany naší republiky. Jednoduše v nějakém videu vysvětlete kdo na území České republiky jedná proti zájmům našeho státu.

Kdo tvrdí že máme mít vysoké energie, kdo tvrdí že máme platit vysoké zálohy za plyn, kdo tvrdí že máme platit vysoké ceny pohonných hmot, kdo tvrdí že máme platit vysokou inflaci, kdo tvrdí že Česká národní banka má dál držet 7% úrokové sazby, kdo tvrdí že Česká republika není na prvním místě, kdo tvrdí že senioři by neměli mít na důstojný život, kdo tvrdí že matky samoživitelky mají přicházet o svá obydlí a stěhovat se na azylové domy, kdo tvrdí že mají být několikanásobně dražší potraviny?

Možná bude velmi zajímavé koho z těchto výroků budete moci obvinit.

Ale lidé kteří se dnes sejdou, aby aspoň na chvíli mohli zapomenout na nepřízeň osudu kterou jim vláda připravila, nejsou ti kteří jdou proti České republice.

Naopak.

Jsou to lidé, kteří tvrdě pracují aby jste se vy mohli mít dobře. Abyste mohli vymýšlet nové a nové cenové stropy v teple své kanceláře a likvidovali tak podniky a slušné lidi.

A to vše nesmyslně spojujete s válkou na Ukrajině.

Já jsem ekonom 18 let. A to co vy děláte je neskutečná a ničím omluvitelná likvidace České republiky.