28. 10. 2022

Vladimír Putin ve „futrálu“. Vít Rakušan a jeho duševní disbalance, v posledních dnech překračuje už veškeré pochopení běžného člověka. Facebookové komentáře

Od Jan Rzounek

Příspěvek ČT24 na Facebooku:

🇨🇿🇺🇦 Na budově ministerstva vnitra visí česká a ukrajinská vlajka, mezi kterými je podobizna Vladimira Putina symbolicky ve vaku pro zemřelé. Jde o iniciativu šéfa úřadu Víta Rakušana a spolku Dekomunizace.

💬 „Víme, kdo je náš přítel, který krvácí i za naši svobodu. A také víme, kdo je náš nepřítel, a nenecháme ho ukrást pojem vlastenectví ani naši vlajku,“ uvedl vicepremiér Rakušan na svém twitteru.

ℹ️ Podle mluvčího ministerstva mají vlajky značit spojení vzniku samostatného Československa s poukazem na odhodlanost bránit demokratické hodnoty svrchovaného státu. Na budově budou viset minimálně týden. – ODKAZ NA PŘÍSPĚVEK

Komentáře s nejvíce lajky:

Bože Bože, to ale máme inteligentního pana ministra.🙈

⛓️

Je to neúcta k našemu STÁTNÍMU SVÁTKU.🇨🇿😥

⛓️

Tohle může napadnout hodně nemocného člověka,kam jsme to dopracovali 🤦

⛓️

Jako ok, ale přijde mi to už trochu přes čáru.

⛓️

Tady už někdo přišel o veškerou soudnost 👎💯

⛓️

Jen si zahrávejte, až se Putin naštve i na ČR bude peklo i u nás. Jsme Česká republika a nechápu, proč by jsme měli mít někde vlajku Ukrajiny.. Válka je i v jiných částech světa a nechápu, čím jsou Ukrajinci tak výjimeční. Chlapi co tu pracují už roky jsou prasata a úchyláci a nevychovanci. A ženy jsou bezohledné matky, co si myslí, že jim to tu patří. 🙏🏼

⛓️

Více národů odsuzuje Rusko za invazi na Ukrajinu ale neviděl jsem, že by používalo takové vyjádření jako je tohle nebo třeba ministr obrany, snad ani USA, uvidíme jaký přínos to bude mít do budoucna.

⛓️

Ubohé a trapné tohle vyvěsit na státní svátek. Jen zviditelnil jak ubohá je naše vláda a její myšlení. A to vláda předsedá EU.

⛓️

Ostuda, že v naší zemi jsou ve vládě tak psychicky narušení jedinci! 😐 Tohle je hodně přes čáru!

⛓️

V Bohnicích mají plno??? Protože tohle nemohl vymyslet duševně zdravý člověk.

⛓️

Je mi zle.

⛓️

Tohle snad nemyslí vážně, že? Je to ministerstvo nebo divadlo. Navíc co ta ukrajinksá vlajka? Ona nás už Ukrajina obsadila nebo co?

⛓️

Tak se na tu Ukrajinu odstěhujte. Na státních úřadovnách má být JEN vlajka ČR + případně EU!!!!

⛓️

Bože, ta naše vláda je opravdu banda debilů..!!! Tohle je opravdu, hodně přes čáru… Jsme přece pořád Česká republika, tak proč tam visí ta ukrajinská vlajka? A to černý s tím Putinem, nebudu radši vůbec komentovat, naše vláda nás akorát zatahuje taky do války.

⛓️

Vládnou nám choré mozky 🤮🤮🤮

⛓️

To snad není pravda! Je to nechutné v tento den obzvlášť!

⛓️

Tak na tohle nenacházím slova, to je úplně bez komentáře🙏🙏🙏

⛓️

Jaká nechutnost, úpadek ústavních činitelů v přímém přenosu. Tahle banda je dno české politické scény.

⛓️

Jak může být ministr vnitra takovýhle blbec s naprostou neúctou k výročí České republiky….stydím se za Vás….🤮🤮🤮

⛓️

To snad není možné!!!! Jsme vůbec v Česku?!!!!!! Dementní vláda.

⛓️

Koukejte tu ukrajinskou vlajku sundat🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿

⛓️

Náš státní svátek a tam vlajka Ukrajiny a Putina… Kam jste to dopracovali, pro to nejsou slova.

⛓️

Myslím, že tady si někdo koleduje … tohle napadne vážně jenom debi!a… …akorát je hodně špatně, že si ten „chytrák“ neuvědomuje, že toto už je cílený morální útok proti konkrétní osobě. Jen by mě zajímalo, co konkrétně jemu Putin udělal? Jo on je zlej na někoho? A co je nám do pr*ele do toho? Ať se stará o Čechy a nebo úplně nejlíp, ať se nestará o nikoho a jde do… a kvůli takovým individuím nás akorat natáhne do konfliktu (o což mu evidentně jde).

⛓️

Opravdu nechápu, proč ve sváteční den, který se týká ČR 🇨🇿, je někde cpána i vlajka jiné země.