31. 10. 2022

Milion chvilek a vláda označuje demonstranty z 28. října za pátou kolonu a proruské kolaboranty. Ale podle vlajek to rozhodně tak nevypadá | Jan Rzounek

Od Jan Rzounek

Opravdu si nešlo nevšimnout toho, jaký rozdíl byl mezi vlajkonoši na Václavském náměstí 28. října a 30. října.

Demonstrace Česká republika na prvním místě, 28. října

Milion chvilek a vláda označuje demonstranty z 28. října za pátou kolonu a proruské kolaboranty. Ale podle vlajek to rozhodně tak nevypadá.

Milion chvilek

Naopak demonstrace z 30. října vypadá jako přehlídka protistátnosti, která má jediný cíl. A to zbavit Českou republiku všeho, co nás dělá suverénním státem. A pošlapat veškerou historii, kterou máme.

V největší svátek České republiky, ti co tvrdí že jsme proruští, tak mávají americkými a unijními vlajkami. A prosazují, aby jsme pomáhali jiným státům na úkor vlastní ekonomické udržitelnosti a vlastních obyvatel.

Mávají americkými a unijními vlajkami, když mezitím 10ti tisíce lidí nemají na základní zdravotní potřeby a jídlo. Nemají na bydlení. Nemají na zaplacení energií.

Americko-unijní vlajkonoši evidentně nemusí řešit kolik utratí. A už vůbec je nezajímá jak se má obyčejných český občan.

Je až neuvěřitelné, že se taková věc vůbec děje. Opět tu máme syndrom kovidu.

Ti co nejvíce porušují nařízení (za kovidu ti co nejvíce křičeli po očkování, jezdili do zahraničí a vozili nám mutace), tak jsou nejvíce slyšet. Ale vždy je to proti zdravému rozumu a proti lidskosti.

Kovidoví psychopaté a americkou-unijní vlajkonoši opět splňují stejná kritéria.

Sobectví, potlačování práv a svobod, prosazování totalitních praktik, zlost, iracionální myšlení, pošlapávání všeho českého,…