1. 11. 2022

Pan Bartošek v televizní debatě vyzýval k tomu, aby byly proti demonstrantům podniknuty právní kroky | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Pan Bartošek v televizní debatě vyzýval k tomu, aby byly proti demonstrantům podniknuty právní kroky, neboť výzva ke svržení vlády je dle něj trestným činem či přinejmenším přestupkem.

A pak se divíme, že to u nás vypadá, tak jak to vypadá. Když nám vládnou naprostí právničtí analfabeti, tak to prostě vždycky bude naprostý Kocourkov.

Takže pane Bartošku – výzvy ke svržení vlády jsou zcela běžnou součástí mnoha demonstrací u nás i vě světě. To není protiprávní akt, tomu se říká demokracie. Vláda, která vede zemi do naprosté zkázy, „zapomene na průmysl“ a lidem radí, aby si vzali dva svetry, zatímco si poslanci sami zvyšují platy, prostě nemá nejmenší mandát, aby pokračovala v devastaci této země byť jen jediný další den.

Opět jste prokázal jedinečnou aroganci politiků ze stran současné vládní koalice, propásl jedinečnou příležitost mlčet a neudělat ze sebe hlupáka.

Znáte to pořekadlo o tom, že mlčeti je zlato? Tak se tím příště prosím řiďte. Ve Vašem případě je to skutečně rada nad zlato. 🙂

Zdroj: Jindřich Rajchl