5. 11. 2022

Na veřejnost už pronikly informace, že střelec se nezajímal pouze o gaye | Karla Maříková

Od Jan Rzounek

Tady se jen potvrzují má slova, že celý problém způsobují politické neziskovky a některá média, která se chovají aktivisticky.

Autor článku upozorňuje na to, že kampaň, která se strhla po tragickém zavraždění dvou mladíků v Bratislavě nám předvádí, jak motivovaná, organizovaná, mediálně podporovaná a globální lobby dokáže pojmout událost, bez ohledu na pravdu ve prospěch prosazení vlastního ideologického názoru.

Od prvních chvil tu máme příběh nenávisti, který chová většina společnosti vůči sexuálně odlišným, nenávisti proti gayům a lesbám atd.

Nenávist, která některé motivuje až k nezřízenému vraždění. Příběh o tom, že tato nenávist je ze všech nenávistí ta nejnebezpečnější, tudíž sexuální menšiny jsou ty nejohroženější. O tomto Příběhu nás chtějí přesvědčit.

Jistěže na veřejnost už pronikly informace, že střelec se nezajímal pouze o gaye. Chtěl zastřelit premiéra Eduarda Hegera. Údajně i bývalého premiéra Roberta Fica. Dočetli jsme se o střelci, že nenáviděl Židy. Tyto informace však nebyly podávané s takovou intenzitou, že by byly s to zpochybnit základní linii Příběhu, který ovládl média. Ovšem manifest, který střelec sepsal anglicky a který byl chvíli dostupný na internetu, říká něco úplně jiného.

Odkaz na článek Echo24.cz: Manifest vraha z Bratislavy ukazuje, že všechno je jinak

Zdroj: Karla Maříková