5. 11. 2022

Stanovisko Spojenectví Říp k drzým výrokům poslance Jana Bartoška z KDU – ČSL na adresu protivládních demonstrantů | Manifest.cz

Od Jan Rzounek

Stanovisko Spojenectví Říp k drzým výrokům poslance Jana Bartoška z KDU – ČSL na adresu protivládních demonstrantů.

Odmítáme veřejné vyhrožování a zákeřné urážky poslance Jana Bartoška z KDU – ČSL na adresu statisíců účastníků protivládních demonstrací. V CNN Prima News 30.10. 2022 vyhrožoval organizátorům demonstrací a tvrdil, že jsou velkým rizikem pro bezpečnost naší země a že se jimi bude muset zabývat policie ČR.

Zde: Jan Bartošek

Poslanec Bartošek evidentně netuší, co je svoboda slova, a má pocit, že platí jenom pro ty, kteří kopou za pětikoalici, jejíž on je součástí!

Co se týče bezpečnosti, tak Bartoškovi vůbec nevadí, že například starosta Řeporyjí veřejně hlásá, že bude vraždit. Nevadí mu ani výhružné a nechutné chování ministra Rakušana, který vyvěsil na hlavní budovu ministerstva vnitra na výročí „Dne vzniku samostatného československého státu“ vedle české vlajky prapor hanobící prezidenta jiného státu a tím zcela zásadně ohrozil bezpečnost naší země. Ale vadí mu, že statisíce Čechů a Moravanů požadují odvolání vlády.

Konstatujeme, že velikým rizikem pro bezpečnost a demokracii České republiky a hrozbou pro naši existenci je především momentální pětikoaliční vláda a válečný štváč Bartošek.

Praha 1. 11. 2022
Členové Spojenectví ŘÍP:
Pynelopi Cimprichová, Švýcarská demokracie
Jan Kubín, Cesta Odpovědné společnosti
Michal Oliva, Aliance kulatého stolu
David Tesař, Manifest.cz
Vladimíra Vítová, Aliance národních sil

Zdroj Facebook: Manifest.cz