13. 11. 2022

Rastislav Maďar: V zimě nás čeká silná koronavirová a chřipková epidemie – „Skutečnými dezinformátory a manipulanty jste byli VY a vaši kolegové. Protože jste nám neustále lhali.“ | Igor Chaun

Od Jan Rzounek

Komentář do diskuse na iDnes: Letos v létě zemřelo na covid-19 nejvíce lidí. Politické rozhodnutí, míní Maďar

Pane Maďare, už toho opravdu, ale OPRAVDU nechte…

Stačí, co jste udělali s lidma a s hospodářstvím za poslední dva roky. A vědecké studie ukazují, že to vůbec nemuselo být. Lhali jste nám skoro ve všem.

A teď říkáte: „Pouze očkování nás nespasí, potřeba budou i respirátory, izolace či větrání.“ – V podstatě se divím, kde berete tu odvahu a drzost tohle ještě veřejně říkat. Staří lidé umírali v izolaci a bez rodin. Lidé ztratili přirozenou imunitu a dusili se v rouškách. Do statistik se započítával i „pád ze schodů“. Mládež se léčí na deprese a má sociální fobie, páchají sebevraždy. U psychiatrů je plno a mají pořadníky. Doslova jste rozvrátili tuhle zemi. A rozeštvali jste lidi proti sobě. Popřeli jste řadu občanských práv a svobod. I s pomocí pseudomédií, jako je tenhle prodejný plátek. Zaseli jste nenávist a totalitní praktiky.

Vy byste měl doslova zalézt pod zem a být rád, že můžete být zticha.

Protože ve skutečnosti byste měli být vyšetřováni a souzeni za to, co jste s touhle zemí provedli. Skutečnými dezinformátory a manipulanty jste byli VY a vaši kolegové. Protože jste nám neustále lhali. A za „tečku“ nás upláceli keckami nebo možností setkat se s ostatními.

A nás, co jsme se bránili, jste chtěli zavírat doma a vyřadit ze společnosti, když jsme poslouchali zdravý rozum, nezkorumpované a odvážné vědce, a řeč vlastní imunity a těla.

Každý už dnes zná někoho, komu v rodině někdo po očkování odešel nebo těžce onemocněl. Je to i vaše odpovědnost.

Všechny informace už jsou dostupné, a to po celém světě.

I pan Anthony Fauci, hlavní zdravotnický poradce prezidenta USA, už odstoupil. A paní von der Leyenová, předsedkyně Evropské komise, má blamáž a vyšetřování s desítkami miliard euro za začerněné tajné smlouvy a tajné soukromé SMS s Pfizerem. – Možná to i pro vás byl tak výrazný zlatý důl, že neodoláte a zkoušíte to. Ale já už nechci.

Tohle byla obrovská světové ostuda a blamáž – a podvod na lidech. Opravdu už toho nechte. Děkuju a zdravím Vás.

Zdroj: Igor Chaun

Pokud SOUHLASÍTE, díky za SDÍLENÍ.
Protože oni už zase TLAČÍ, a tak je potřeba protitlak a ozývat se. Aby věděli, že už jim to znovu neprojde…