14. 11. 2022

VIDEO: Nicolaus Fest: Teplo v kancelářích! Včerejší poplašné výzvy progresivistů, sociálních demokratů, zelených a křesťanských demokratů neplatí a najednou „se hraje“ o základní komfort | Marián Ďuriš

Od Jan Rzounek

Německý poslanec Evropského Parlamentu Nicolaus Fest je další z europoslanců, který hodnotí „zelené“ iniciativy a plány evropských úřadů se zdravým nadhledem.

Dnes iniciativy narážejí na překážku, kterou si Evropská unie vytvořila neuskutečnitelnými záměry, zásahy do trhu, uvalováním sankcí a prosazováním cizích zájmů v Evropě. Proto europoslanec při projevu Ursuly von der Leyenové o stavu unie prohlásil, že předsedkyně se potácí mezi kýčem, falešným patosem, sebechválou a popíráním reality.

Nyní přináší novinky, podle kterých ještě včerejší poplašné výzvy progresivistů, sociálních demokratů, zelených a křesťanských demokratů neplatí a najednou „se hraje“ o základní komfort. Teplo v kancelářích.

Plamenné a nezpochybnitelné deklarace, které se ze dne na den mění, však mají také své zábavné stránky.🙂

Zdroj: Marián Ďuriš


Nicolaus Fest byl zástupcem šéfredaktora Bild am Sonntag Springer SE . V roce 2014 napsal komentář, ve kterém označil islám za „překážku integrace“. Kolegové se distancovali, tisková rada vydala důtku a Fest opustil Springer Verlag. V roce 2016 vstoupil do AfD Berlín a prohlásil, že chce jednoho dne vstoupit do Bundestagu. Wikipedie