17. 11. 2022

VIDEO: Vážení, chováte se jako tyran, který šikanuje děti na školním dvorku. Roky byly děti šikanovány, ale dnes máme generaci, která se rozhodla postavit | Marián Ďuriš

Od Jan Rzounek

Máme generaci, která se rozhodla postavit a VYHRÁT V CELÉ EVROPĚ

✅ Europoslanec 🇪🇸 Jorge Buxadé se v čerstvém projevu opět postavil na stranu občanů. Na straně občanů, kteří trpí životy volených politiků a nevolených byrokratů, daleko od reálného života a každodenních problémů obyčejných lidí.

💬 Vážení, chováte se jako tyran, který šikanuje děti na školním dvorku. Roky byly děti šikanovány, ale dnes máme generaci, která se rozhodla postavit.

💬 Chcete z veřejného prostoru odstranit každého, kdo vám odporuje. Ale to končí! Už to tak nebude, protože vyhrajeme po celé Evropě!

Zdroj: Marián Ďuriš


Jorge Buxadé Villalba (narozen 26. května 1975 v Barceloně) je španělský právník a politik, který byl zvolen poslancem Evropského parlamentu ve volbách do Evropského parlamentu ve Španělsku v roce 2019 a od února 2020 je mluvčím Voxu. Je členem národně-konzervativní strany Vox a dříve působil v letech 2004 až 2014 pro lidovou stranu . V roce 1995 byl neúspěšným kandidátem v katalánských parlamentních volbách jako člen Falange Española de las JONS a v r. V roce 1996 byl číslo 8 ve Falange Auténticaseznam pro Barcelonu pro španělské všeobecné volby. Wikipedie