20. 11. 2022

ŽIVĚ: Vážení přátelé, s ohledem na nové informace, které se objevily v kauze dopadu ukrajinské rakety na polské území, zejména pak na článek respektovaného polského zpravodajského kanálu Gazeta Wyborcza, že Polsko v podstatě od začátku vědělo, že předmětná raketa byla odpálena ukrajinskou stranou, vám dnes v 18.00 nabídnu živé vysílání | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Vážení přátelé, s ohledem na nové informace, které se objevily v kauze dopadu ukrajinské rakety na polské území, zejména pak na článek respektovaného polského zpravodajského kanálu Gazeta Wyborcza, že Polsko v podstatě od začátku vědělo, že předmětná raketa byla odpálena ukrajinskou stranou, vám dnes v 18.00 nabídnu živé vysílání, kde celou tuto událost zanalyzuji, a to včetně podstatných časových sousledností.

Dovoluji si totiž se vší vážností tvrdit, že se jedná o skandál obřích rozměrů, jenž dokonale ilustruje, jak obludně jsme ze strany politiků i médií ve vztahu k rusko-ukrajinskému konfliktu obelháváni.

Tato kauza evidentně rozkrývá způsob, jakým dochází k cílené manipulaci veřejným míněním, a především evidentní snahu o eskalaci tohoto konfliktu.

A rovněž v plné nahotě odhaluje, že Zelenskyj je obyčejný hochštapler a lhář.

Budu moc rád, pokud si tentokrát nenecháte mé živé vysílání ujít a budete jej sdílet do dalších skupin. Věřím, že přispěje k tomu, aby další lidé, kteří začínají cítit, o co v téhle špinavé hře skutečně jde, definitivně procitli.

V 18.00 se budu těšit na viděnou.

Zdroj: Jindřich Rajchl