23. 11. 2022

Na rovinu! | Jana Zwyrtek Hamplová

Od Jan Rzounek

Můj profil, moje pravidla! 👍

Ne všichni máme stejné názory, a je to tak zcela v pořádku. Svoboda slova je základ demokratické společnosti. Říct jiný názor je zkrátka normální. Svoboda slova ale nepřináší právo být vulgární a hrubě urážet jiné, zkrátka domů si taky nepozvete a nebudete hostit sprosťáky. A pokud by se tam ocitli, tak je prostě vyhodíte… Podobně je to s tímto profilem – kdo ho navštíví jen proto, aby urážel jiné, byl sprostý a hulvát, nemá tu co dělat. Takže na rovinu říkám, že bez pardonu blokuji a budu blokovat ty, kteří:

1. Jsou sprostí, agresivní a hulváti vůči mně nebo jiným sledujícím.

2. Opakovaně a dlouhodobě “otravují vzduch” naprosto nesmyslnými a útočnými komentáři s cílem urazit nebo ublížit jiným.

3. V debatě o něčem vytahují nesouvisející věci a urážlivě a zcela nepravdivě mě osočují až urážejí.

4. Lajkují něco z uvedeného.

5. Zneužívají bez svolení mé fotografie.

Tedy nevadí mi jiný názor, když je řečený slušně, ale vadí mi sprosťáci. Sama tyto nízké metody nepoužívám, a na této stránce i v jakémkoli jiném kontaktu požaduji totéž. A to je celé. Pokud si tedy zde zabanovaní kdekoli stěžují, vězte, že museli naplnit některý z uvedených bodů. Jestli se tím ještě chlubí, jejich věc.

Tento profil je můj, a budou tu platit moje pravidla. Tedy klidně tu může kdokoli napsat, že narozdíl ode mne považuje Víta Rakušana za nadějného a schopného politika – zcela OK. Ale pokud napíše, že jsem “blbá kráva, když ministra kritizuji”, končí. To je moje tečka a moje “vakcína” proti hulvátům.

Ve svém věku, po téměř třiceti letech profesní kariéry, a vyjadřující se vždy slušně, nemusím strpět psychické výlevy kohokoliv. To ať si zajde na profily “čtvrté cenové” a najde si sobě rovné… U soudů by schytali za podobné projevy pokutu. Tady to bude ban. A stěžovat si mohou, jak chtějí a kde chtějí – jen se tím odkopou, co jsou zač – sprosťáci, hulváti a lidé otravující vzduch jiným lidem. Protože za to opravdu dávám ban. Tedy opakuji:

Můj profil. Moje pravidla. Tečka.

Zdroj: Jana Zwyrtek Hamplová