30. 11. 2022

VIDEO – imunoložka Zuzana Krátká: Oponenti očkování byli postupně vymazáni z novin a televizních obrazovek. Nepřipouštěla se pochybnost o potřebnosti a hlavně bezpečnosti očkování | SMIS-lab a Modrý jelen

Od Jan Rzounek

Přesně před rokem se skupina akademiků rozhodla podpořit kampaň za povinné očkování vybraných profesních skupin. Zveřejnila petici a nasbírala pod ní kolem šesti tisíc podpisů, akademických i civilních.

Našlo se pár desítek vědců, kteří se tlaku na jediný správný názor vzepřeli a veřejně s touto kampaní nesouhlasili. Těmto statečným děkujeme ještě jednou a pokud chcete, tak pod videem najdete dva z našich starších článků na toto téma. Propojili jsme se tehdy třeba s Robinem Čumpelíkem nebo Karlem Drbalem.

Oponenti očkování byli postupně vymazáni z novin a televizních obrazovek. Nepřipouštěla se pochybnost o potřebnosti a hlavně bezpečnosti očkování. Tak tomu bylo v celém světě a trvalo to téměř rok. Ale snad už svět dostává rozum.

Nedávno o dehonestaci vědců vyšla publikace v impaktovaném časopise a s Petrem Bohušem jsme o tom natočili další rozhovor. Proč je třeba znovu otevřít vědeckou diskusi? A kteří lidé už v roce 2020 věděli, co je covid zač? Jak poznat skutečné experty v řadách profesorů?

Nová studie. Válka pravdy o Covid-19. Vědci by přišli o granty. Taktiky a proti taktiky. Aspekt svědomí. Bude potřeba postavit se na zem. Imunoložka Zuzana Krátká. Co tvrdili vědci a lékaři před dvěma lety, vesměs platí dodnes.

Článek 1: Anticharta na Akademii

Článek 2: SMÍŠ se ptá – kdo jsou lidé z Občanského prohlášení?

Zdroj: SMIS-lab

Zdroj: Modrý jelen