2. 12. 2022

Oblíbený český propagandista Petr Čtvrtníček, byl vybrán vládnoucím režimem Číny pro propagaci koncentračních táborů pro lidi | TEA PARTY cz

Od Jan Rzounek

Oblíbený český propagandista Petr Čtvrtníček dlouhodobě podporoval čínskou cestu a z české umělecké fronty má nezpochybnitelné zásluhy na propagaci nového totalitarismu.

Není proto divu, že si ho vybral i vládnoucí režim Číny pro propagaci koncentračních táborů pro lidi s červenou tečkou v mobilu.

Jejich samotný vznik byl totiž inspirovaný jeho videem, kde navrhl tresty pro české odpůrce čínské cesty „Tak já si myslím, že ti kluci, kterým teďka zavřeli fitka, by mohli nastoupit do odchytové služby a takové pitomce si dát na dlouhou tyč s takový tím okem, chytit, hodit na korbu toho pick-upu a šup s tím do útulku. A tam by mohli výt celé noci na měsíc. Tam bych toho Klause zavřel.“

Jedná se o další úspěch spojení Čtvrtníčka s politickým režimem. Pravidelně se sice objevuje v předvolebních klipech obskurní politické strany TOP09, ale až v tomto roce dostal výživnou zakázku přímo placenou státem na produkt amerického korporátu.

Začátek jeho kariéry přitom byl spíše proti-režimní, kdy karikoval vládnoucí třídu, ale dnes už se nám profiluje jako nová Jiřina Švorcová.

Zdroj: TEA PARTY cz

*Jedná se o politickou satiru.