4. 12. 2022

Biden vypráví, jak čelil Hitlerovi, když pracoval jako plavčík u bazénu | Babylon Bee

Od Jan Rzounek

WASHINGTON, DC – Během odvážného veřejného prohlášení odsuzujícího Adolfa Hitlera v roce 2022 se prezident Joe Biden odchýlil od svých připravených poznámek a vylíčil dobu, kdy osobně čelil Hitlerovi, když pracoval jako plavčík na veřejném koupališti ve Wilmingtonu v Delaware.

„Poslouchejte, lidi. S těmito typy osob lze jednat pouze tváří v tvář,“ řekl Biden shromážděným médiím. „Pamatuji si, když jsem byl plavčíkem a musel jsem se postavit přímo proti starému Adolfovi u bazénu. Pobíhal sem a tam, šikanoval černé děti, kradl všem koláčky a křičel německy na všechny kolem. Stál jsem přímo před ním a řekl: ‚Hej! Přestaň, Jacku!’“

Reportéři, kteří se sešli, aby si vyslechli prezidentovo prohlášení, okamžitě propukli v potlesk a odmítli fakticky ověřit věrohodnost přítomnosti nacistického Führera u bazénu v Delaware v roce 1962.

„Kdo jsme, abychom zpochybňovali výroky vůdce svobodného světa?“ zeptal se korespondent Bílého domu CNN Phil Mattingly. „Pokud prezident Biden říká, že konfrontoval Adolfa Hitlera přímo tváří v tvář, měli bychom mu tleskat, ne ‚ověřovat fakta‘.“

Zdálo se, že prezident začal vyprávět další příběh o sdílení mléčných koktejlů s japonským císařem Hirohitem ve dnech před útokem na Pearl Harbor, ale členové tajné služby ho odvedli pryč.

V době vydání článku se hollywoodské celebrity začaly účastnit konkurzu Stephena Spielberga, aby se objevily v nadcházejícím historickém eposu Biden vs. Hitler.

Zdroj Babylon Bee* – fake news: Biden Recounts Time He Faced Down Hitler While Working As A Lifeguard At The Pool

*Jedná se o politickou satiru.