5. 12. 2022

Video článek: Christine Anderson – Nepotřebujeme, aby Putin ničil evropskou kulturu nebo společné identity, neboť EU to přes neustálé a postupné přebírání kompetencí zvládá mnohem lépe | Marián Ďuriš

Od Jan Rzounek

Německá europoslankyně Christine Anderson reagovala na usnesení Evropského parlamentu o kulturní solidaritě s Ukrajinou a společném mechanismu nouzové reakce na kulturní obnovu v Evropě, které následně postupuje Radě, Komisi a vládám a parlamentům členských států.

💬 Upřímně řečeno, ani nepotřebujeme, aby Putin ničil evropskou kulturu nebo společné identity, neboť EU to přes neustálé a postupné přebírání kompetencí zvládá mnohem lépe.

💬 Co udělá EU jako první? Ano, přesně to samé, co Putin, když chtěl bránit dezinformacím, tedy zablokuje kanály. Toto je nyní naše chápání boje proti dezinformacím v EU?

💬 Samotná Evropská komise je sídlo výrobců dezinformací a připomínám Vám tu nevýslovnou „injekční“ kampaň, ve které jste se předbíhali!

Zdroj: Marián Ďuriš


Christine Margarete Anderson je německá politička, která působí jako poslankyně Evropského parlamentu za Alternativu pro Německo (AfD). Wikipedie