6. 12. 2022

Video článek: Podporujete porušování zákona a zločin! Spolupracujete a podporujete převaděčské sítě! Jste zodpovědní za smrt bulharských policistů na hranici! | Marián Ďuriš

Od Jan Rzounek

Štiplavá slova komisařům a progresivistům: PODPORUJETE ZLOČINCE A PAŠERÁKY! STYĎTE SE!

Bulharský europoslanec Angel Dzhambazki během plenárního zasedání o „Potřebě evropského řešení v oblasti azylu a migrace včetně vyhledávání a záchrany“ vystoupil se zajímavým a rázným projevem.

💬 Mluvíte o právním státě. Jaký právní stát podporuje porušování zákona a zločin?

💬 Spolupracujete a podporujete převaděčské sítě, které prodávají lidi jako zboží. Podporujete je a měli byste se stydět!

💬 Stoupenci nelegální migrace jsou přímo zodpovědní a vinni za smrt bulharských policistů na hranici. Další trpí, snášejí škody, přestřelky s ilegálními migranty!

💬 Mluvíte o solidaritě. Volal někdo z Vás rodinám policistů a vyjádřil solidaritu?

💬 Soudní proces a basa pro převaděče! A hanba pro ty, co je podporují!

Zdroj: Marián Ďuriš


Angel Chavdarov Dzhambazki (příjmení někdy také přepisováno jako Djambazki) ( bulharsky : Ангел Чавдаров Джамбазки) (narozen 21. března 1979 v Sofii ) je bulharský nacionalista a v současnosti poslanec Evropského parlamentu. Je také místopředsedou IMRO, který v roce 1997 vstoupil do nacionalistické strany a postupně v jejích řadách postupoval. Wikipedia