12. 12. 2022

Video článek: Evropa se posouvá více a více zdravým směrem, což je dobrá věc. Evropa vítězí! | Marián Ďuriš

Od Jan Rzounek

STŘEDOPRAVÁ POLITIKA v Evropě vítězí! VÍCE NORMÁLNOSTI zastaví migraci a bruselské chyby!

Během přípravy zasedání Evropské rady vystoupil rakouský europoslanec Harald Vilimsky (FPÖ), který vyzdvihl úspěchy středopravých koalic a vlastenecko-konzervativních stran v Evropě. Také se podíval na migrační problematiku, kterou komisaři a média nereflektují.

💬 Vím, že to neradi posloucháte, ale toto je realita podmíněná demokracií v Evropě. V Maďarsku, s Orbánem a jeho absolutní většinou, může být politika směřována tak, aby opravovala chybná rozhodnutí Bruselu.

💬 Dovolte mi v první řadě vyjádřit radost, že Itálie ovládla středopravá koalice… ve Švédsku se zformovala středopravá koalice… Evropa se posouvá více a více zdravým směrem, což je dobrá věc.

💬 S růstem této evropské (vlastenecké a konzervativní) aliance je šance zavřít brány Evropy, a pomoci lidem kde jsou. A ne je vozit sem a stále víc.

Zdroj: Marián Ďuriš


FPÖ -Svobodná strana Rakouska je politická strana v Rakousku. V letech 2017–2019 byla koaličním partnerem Rakouské lidové strany v první vládě kancléře Sebastiana Kurze. FPÖ byla v této vládě zastoupena mj. vicekancléřem, předsedou strany Heinzem-Christianem Strachem. FPÖ je stranou s prvky národního konzervatismu. Wikipedie

Harald Vilimsky (narozený 22. července 1966) je rakouský politik a poslanec Evropského parlamentu (MEP) z Rakouska . Je členem Strany svobody Rakouska , která je součástí Strany identity a demokracie. Wikipedie