14. 12. 2022

Danuše Nerudová, povinné očkování, farmaceutický lobbing, Aspen institut a čínský vzor teroru | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Já opravdu nechci vypadat, že jsem si na tu mladou a pohlednou kandidátku nějak zasedl, ale ona mě fakt zásobuje víc než pověstný pan Karfík v legendární komedii Jáchyme, hoď ho do stroje. 🙂

Takže, drahá Danuše, to, že virus nevymýtíme, s tím se nemusíme smiřovat, to bylo všem příčetným lidem jasné od první minuty, kdy se začal šířit. Jen šílenci zastávající tvrdé lockdowny čínského typu si pár týdnů bláhově mysleli, že jej dokážeme zahubit.

A co se týče diskuse o povinném očkování, tak Vám vzkazuji, že za sebe udělám naprosto vše, co je v mých právních a politických silách, aby tento bezprecedentní zásah do tělesné integrity občanů České republiky, prosazovaný v zájmu farmaceutického lobbingu šířeného loutkami Vašeho typu, NIKDY nenastal.

A jestli se má nějaká celospolečenská diskuse rozběhnout, pak by to měla být zejména debata o tom, že by občané naší země měli konečně odmítnout všechny kandidáty, jež byli důkladně proškoleni Aspen institutem k tomu, aby po jejich dosazení na ta správná místa ve státní správě, prosazovali globalistické zájmy nadnárodních korporací, které onen školící systém zřídili a dosud jej štědře financují.

Tahle diskuse by skutečně byla pro naši zemi nesmírně přínosná. Pak by totiž loutky Vašeho typu neměly ve volbách nejmenší šanci uspět.

Čím dříve to pochopíme, tím lépe pro nás.

To by totiž skutečně ty společenské a ekonomické škody minimalizovat mohlo.

Zdroj: Jindřich Rajchl