28. 3. 2023

„Děkuji“ europoslanci Zdechovskému a jeho egu | Matouš Bulíř

Od Jan Rzounek

Mainstreamová média dnes píší o nalezení nezvěstného českého dobrovolníka na Ukrajině, viz fotografie. Tu ale média vesměs neukazují, tak jsem jí použil alespoň já.

Je zvláštní, jak mou osobu média nezapomněla proprat ze všech stran a pomalu i připomenout, že když mi bylo 7, nepozdravil jsem svou sousedku a proto jsem logicky proruský dezinformátor, ale u tohoto člověka jaksi detail tohoto typu opomněla…

Důvod asi každý tuší, ale to není o čem chci psát.

Tento člověk je pro mě zajímavý tím, že původně patřil k trojici, která si mě hrdě podala na Ukrajině. (čas kdy napíši vše o tom, jak to bylo a co jsou zač, se blíží).

Co je na tom však ten největší bizár je fakt, že tento člověk je na jejich „černé listině“ a podle jejich slov mu „rozmlátí držku hned jak se jim dostane do ruky“ a důvod?

Nacismus? Ale kde že, tomu se až tak nebrání. Vadí jim, že si nedávno dovolil dát rozhovor do španělských médií (převzala to i naše) a stal se tak dalším z řady lidí, kteří jsou nějak populární a to je něco, co jim vadí, protože oni populární nejsou, což byl i především důvod, proč jsem dopadl jak jsem dopadl, když se přišlo na to, že nejsem úplně neznámý člověk – „děkuji“ europoslanci Zdechovskému a jeho egu, které neuneslo mou výzvu.

A jak toto všechno vím? Přímo od nich, jelikož světe div se, nikdo si mě nenašel, jak se psalo, nýbrž šlo o lidi z mého bezprostředního okolí.

A není to jediný člověk, kterého chtějí fyzicky inzultovat, vím minimálně o dalších několika a všechny spojuje to samé, rozhovor pro média.

Tahle parta totiž trpí pocitem, že jen oni mají ty jediné a správné zážitky a všichni ostatní jim nesahají ani po kotníky.

P.S. proti člověku na fotografii osobně nic nemám, nikdy jsem se s ním na Ukrajině nesetkal a znám ho jen z „vyprávění“ dané trojky.

Zdroj: Matouš Bulíř