31. 3. 2023

Hanba Haškovi, hanba Černochové, hanba všem, kteří nás vrací do neobolševické totality | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

To, co se rozehrálo okolo naprosto normálního a zcela racionálního prohlášení olympionika Davida Svobody, jenž prostě a jednoduše vyjádřil svůj názor (s nímž se mimo jiné zcela ztotožňuji), je dokonalou ilustrací jedné smutné pravdy – už nežijeme v demokracii.

Mediální lynč počínající u mnoha puky poškozeného mozku Dominika Haška, jenž vydělal nemalou část svých peněz v Rusku (nevíte, jestli už je na protest proti válce na Ukrajině vrátil?), a končící u nedovzdělané ministryně obrany Černochové, jejíž IQ odhaduji někam o 10-15 bodů pod úroveň našeho prezidenta, je nechutnou přehlídkou bolševických manýrů progresivních lepšolidí hrajících si na novodobou šlechtu a majitele veškeré světové pravdy.

Už znovu žijeme v době, kdy komukoliv, kdo svobodně vyjádří oponentní názor, hrozí okamžitá společenská dehonestace a kariérní likvidace.

Jsme oběma nohama zpět v totalitě, kdy pravdu vlastní strana a vláda a kdokoliv se proti ní postaví, musí být zadupán do země.

Chápu, že je pro Davida Svobodu osobně velmi složité tomuto drtivému tlaku nepodlehnout a nenechat se vyloučit z naší společenské smetánky, ale přesto si myslím, že si měl stát za svým názorem.

Byl by pro značnou část našich občanů, kteří stále ještě nepřišli o rozum za naprostého hrdinu. A navíc oni už ho zpátky mezi sebe stejně nevezmou.

Po pravdě se mu divím, že ve společnosti těchto odporných farizejů vůbec chce zůstávat.

Já bych tam nechtěl být ani minutu.

A pokud se paní Černochová diví, jak nějaký sportovec vůbec může takto uvažovat, tak já se zase divím, jak se ministryní obrany může stát někdo, kdo naopak žádné normální úvahy není s ohledem na svou omezenost schopen.

Kolektivní vina je zlo.

Hanba Haškovi, hanba Černochové, hanba všem, kteří nás vrací do neobolševické totality.

Zdroj: Jindřich Rajchl