1. 4. 2023

Tomáš Zdechovský není demokrat a rozhodně není ani křesťan | Matouš Bulíř

Od Jan Rzounek

Velice často si říkám, že pokud europoslanec Tomáš Zdechovský ve svém životě něčeho lituje, je to skutečnost, že nemohl dělat politickou kariéru v padesátých letech.

Jistě, dnes tvrdí, že je KŘESŤANSKÝ DEMOKRAT, ale kdo sleduje jeho příspěvky tak ví, že není demokrat a rozhodně není ani křesťan.

Z jeho příspěvků je patrné, že pokud něčím skutečně je, tak přinejmenším normalizačním komunistou, ačkoliv nevím, který druh komunisty je horší, zda ten z padesátých let, či ten po roce 68, avšak pan europoslanec v klidu reprezentuje skrze své statusy obě tato naše temná období.

Toho, na čem by se to dalo demonstrovat by se na jeho profilu našlo mnoho, ovšem toto, co jsem vybral, myslím vykresluje vše dokonale.

Vlevo hra na demokrata a vpravo skutečná tvář pana Zdechovského„gulagy jsou špatné, ale sám bych rád pro lidi, které z ideologického hlediska nemám rád, jeden zřídil.“

Pan Gulag Zdechovský totiž ví nejlépe, co je to ta demokracie a to pravé křesťanství.

U „křesťanů“ jako je on si vždy vybavím toto: „Znovu vám říkám, snáze projde velbloud uchem jehly než bohatý do Božího království“ (Matouš 19, 23-24) – ale kdo by stál o Boží království, když tu může vydělávat statisíce měsíčně, že?

Zdroj: Matouš Bulíř