4. 4. 2023

Záznam z 11.8. 2022. Pozvání přijali Ilona Švihlíková, Vladimír Pikora a Tomáš Balvín. Babišova, Fialova či Putinova drahota? | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Extrémně zajímavá odborná debata.

Po mnoha pozitivních ohlasech na diskuse o svobodě slova, o tématu obchodu s vodou a fenomenálním úspěchu energetické debaty vám nabídneme oblast, jež logicky vzbuzuje zejména v současné době největší pozornost – samozřejmě se jedná o ekonomiku.

Bavili jsme se o důvodech astronomické výše inflace, o tom jaké má dopady na průmysl, zemědělství, služby, ostatní podnikatelské sféry, ale zejména na české domácnosti. Co bude znamenat pro výši hypotéčních splátek po skončení sjednaní fixace. Samozřejmě, jak už je u PRO zvykem, zkusíme navrhnout i řešení, jak z této krize ven.

Pokud vás tedy zajímá, zda se v současné době jedná o Babišovu, Fialovu či Putinovu drahotu, co pro nás může znamenat a co můžeme udělat, abychom se z ní, co nejrychleji dostali, tak se nezapomeňte dívat.

A to nejlepší na závěr – složení hostů. Pozvání do naší odborné debaty totiž přijali paní doc. Ilona Švihlíková, Vladimír Pikora a ekonomický expert strany PRO Tomáš Balvín. Už jen tato jména zaručovala nejen extrémně vysokou odbornou úroveň, ale především to, že se hovořilo na rovinu, bez zbytečných obalů či politické korekce.

Zdroj: Jindřich Rajchl