19. 4. 2023

Tak dva dny snahy o špinění naší úžasné demonstrace máme za sebou | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Čekat, že by mainstream ocenil, že celá akce proběhla v naprosto pokojném duchu bez jediného náznaku jakéhokoliv incidentu či jakékoliv formy násilí, by asi bylo naivní.

Urputná snaha nám něco vytknout a odvést pozornost od fatální devastace naší země pětidemoliční vládou, už působí značně křečovitě.

Po minulé demonstraci z 11.3., média od středy změnila taktiku a začala se snažit kydat špínu na moji osobu. Rozjelo se to ve stejný den ze všech stran.

I tentokrát očekávám zcela stejnou strategii, takže jsem zvědav, co nového se zase o sobě od zítřka dozvím. 🙂

Každopádně platí to, co zhruba před měsícem – nehodlám se tím vůbec rozptylovat a budu se koncentrovat pouze na práci pro vás.

Jak vždy opakuju – já jsem připraven vždy a za všech okolností stát za vámi a dokud vy budete stát za mnou, tak nás nemohou zastavit.

Věřím, že mi budete věřit, ať si vymyslí, co si vymyslí a že i nadále bude platit, že jsme tu jeden za všechny a všichni za jednoho.

Budu za vás bojovat ze všech sil, dokud mne vy nenecháte padnout.

Dnes od 7.00 se uvidíme před Poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČR, Sněmovní 4, 118 26, Praha 1 – Malá Strana!

Tentokrát už by mělo probíhat zasedání vlády, takže si prosím s sebou přineste bubínky, píšťalky, nebo kastroly, abychom vytvořili krásnou zvukovou kulisu.

Ve Francii dokonale zafungoval “concert de casseroles”(tedy “koncert na hrnce”), a tudíž bychom se mohli inspirovat a pořadně si společně zahrát.

Co řikáte?

Zdroj: Jindřich Rajchl