20. 4. 2023

Kecy o korespondenční volbě? Fiala překonal Petra Nečase! Musíme vypráskat tohle loutkové divadlo! | Matěj Gregor

Od Jan Rzounek

Fiala slaví další úžasný úspěch. Překonal v žebříčku nepopularity Petra Nečase. Máte minutku? Tohle Vás pobaví! S Fialou je nespokojeno 71 % dotazovaných. Samotný premiér dopadl lépe, nespokojeno s ním je „pouze“ 64 % lidí. Tahle vláda má mandát na dluh. Lidé, kteří je do funkcí dostali, už je z velké části volit nechtějí a litují toho. Mám pro ně pochopení, je však potřeba konat!

Kecy o korespondenční volbě? Rakušan začíná být nervózní. S blížícími se volbami do Evropské parlamentu už vláda vymýšlí, jak udržet co nejvíce koryt. Svou prací je téměř nemožné získat jakéhokoliv nového voliče pro vládní koalici. Ohýbání volebního systému je jeden z varovných „signálů“ nastupující diktatury. Pár šikovnými řezy se totiž může změnit úplně k nepoznání. Korespondenční volba je nespolehlivá. Vyšetřované volební podvody v USA a opakovaná prezidentská volba v Rakousku mluví za vše.

Fakt si někdo myslí, že tu spoušť vláda dělá omylem? Ani náhodou! Jsou ve funkcích a u penězovodů, to jim zatím stačí. Své nejvěrnější krmí pohádkami o Ukrajině, demokracii a evropských hodnotách. A až poteče do bot, protlačí korespondenční volbu, aby to s nimi dobře dopadlo. Musíme společně udělat absolutní maximum a v příštích dvou letech ve volbách vypráskat tohle loutkové divadlo do opozičních lavic, ideálně snad mimo parlament. Máme na to! Jen je třeba táhnout za jeden provaz a pořádně makat.

Zdroj: Matěj Gregor