24. 4. 2023

Podlehl trans propagandě a podstoupil operativní změnu pohlaví! | Matouš Bulíř

Od Jan Rzounek

Příběh kluka, který otevřeně mluví o svých psychických problémech, díky kterým si nejdřív myslel že je gay, aby následně podlehl, jak on sám říká, trans propagandě a uvěřil tomu, že je žena v mužském těle. Bohužel pro něj to došlo až tak daleko, že podstoupil i operativní změnu pohlaví

On tepe krom propagandy i lékaře (psychology), kterým oprávněně zazlívá jejich spolupráci s touto ideologií, kdy se nikdo z nich nesnažil zjišťovat, jestli je vážně „trans“ a nebo zda nejde o jiný problém.

Sám říká, že mu vše došlo až ve chvíli, kdy se vymanil ze své sociální bubliny a začal komunikovat i s lidmi, kteří nemají „progresivně levicové“ smýšlení. Zde je vidět to, jak důležitá je svoboda slova a jak nebezpečné je umlčování nějakého názorového proudu.

Na jeho příběhu je vidět i ten segment toho fanatismu a faktu, že jde o ideologii, jelikož jako dívka byl ikonou, jelikož by mu kde jaká žena mohla vzhled závidět. Když však přišel s tím, že je obětí propagandy a že udělal chybu, začal se potýkat s obrovskou vlnou nenávisti právě od těchto progresivistů.

Rozhovor je velice poutavý, jelikož ten kluk podle stylu vyjadřování není žádný hlupák. Občas mě tam štvala „moderátorka“, která když měla pocit, že říká něco negativního vůči tomu, v co ona věří, tak změnila zcela téma, ale i tak klobouk dolu, že mu dala prostor.

Důležitým bodem je i zmínka o jehovistech, ke kterým jeho rodina patřila, což on považuje za to, co ho psychicky poznamenalo a v tomto kontextu je děsivé, že náboženství u nás má tolik právní ochrany i za situace, kdy dětem ničí životy a dělá z nich psychické trosky.

Rozhovor má hodinu, ale nenechte se odradit a shlédněte ho.

Zdroj: Matouš Bulíř