27. 5. 2023

Jana Černochová se snaží zbavit šéfa Ústřední vojenské nemocnice, pana profesora Miroslava Zavorala! | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Podle našich médií se Jana Černochová snaží zbavit dlouholetého a velmi oblíbeného šéfa Ústřední vojenské nemocnice, pana profesora Miroslava Zavorala!

Kdy už konečně všem dojde, že tahle emocionálně nestabilní narcisistní pseudoodbornice na všechno na pozici ministryně obrany prostě nemá a že páchá denně nenávratné škody?

Pan profesor Zavoral toho udělal pro naši zemi a zejména pro tisíce svých pacientů neskutečně moc a to, aby ho tahle nekompetentní figurka, která mu inteligencí i charakterem nesahá ani po malíček na levé noze, vystrnadila z jeho místa, považuji za naprosto nehorázné!

To už si opravdu necháme líbit úplně všechno? Necháme tady tuhle lůzu kariérně ničit elitu tohoto národa? Kde je ta hrana, kdy už konečně řekneme dost?

Co kdybychom si nechali profesora Zavorala a raději se zbavili Jany Černochové?

Pro Českou republiku by to byla hned dvojnásobná výhra.

Tím jsem si zcela jist!

Zdroj: Jindřich Rajchl


Miroslav Zavoral je český lékař, internista – gastroenterolog. Je jedním z hlavních organizátorů a propagátorů screeningového programu rakoviny tlustého střeva v Česku. Svůj výzkum zaměřuje také na časnou diagnostiku nádorů slinivky břišní a další onemocnění trávicího traktu. Wikipedie